  • : SP120GBSS3S55S25
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
• Капацитет: 120 GB
• Скорост на четене: до 550MB/s
• Скорост на писане: до 420MB/s
• Дебелина: 7мм
• Размери: 100.0 X 69.85 X 7.0 мм
• Тегло: 41g
• Капацитет: 120 GB
• Дебелина: 7мм
• Тегло: 41g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Форм фактор2.5 инча
ИнтерфейсSATA III
Скорост при четене (MB/s)550 MB/s
Скорост при запис (MB/s)420 MB/s
ЦвятЧерен
Тип паметTLC
Размери (мм)100 х 69.85 х 7
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)120
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)500
Скорост на запис (MB/s)380
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)60
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
SSD Silicon Power S55 2.5" 120GB SATA III
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Форм фактор2.5"